środa, 11 kwietnia 2012

Rozdział 1

*oczami Adeli*

Wybiła północ ja siedziałam w jakiejś starej ruderze..nie miałam niczego ani telefonu , ani nawet kurtki  była straszna burza , ja nie miałam jak wrócić do domu. To chyba dobrze , przecież przyszłam tu , bo już nie mogłam wytrzymać , wszystko się waliło. Pokłóciłam się z moim chłopakiem , w domu wszyscy się do siebie nie odzywamy , a ja już nie wiem co robić. Siedziałam tak i rozmyślałam o życiu. O ok.2 w nocy wyszłam z budynku i szłam sama środkiem ulicy. Obejrzałam się za siebie i zobaczyłam auto pędzące , w moją stronę. W tej chwili nie chciałam niczego , innego jak śmierci. Auto tak mnie przerzuciło , że przekoziołkowałam nad nim i wtedy film mi się urwał.
Obudziłam się w szpitalu , byłam podłączona do miliona różnych kabelków , a obok mnie siedzieli moi rodzice i Mati (mój chłopak).  Jak tylko zobaczyli , że otwieram oczy od razu się ucieszyli. Mateusz zerwał się i mocno mnie przytulił.
-Jak się czujesz? Co się wczoraj stało? – pytała mnie mama. Ale ja nic nie odpowiadałam.
-Chce porozmawiać z Mateuszem – powiedziałam stanowczo i szybko.
Rodzice wyszli i zostałam z nim sam na sam w wielkiej sali. Podszedł do mnie , pocałował mnie , przytulił i usiadł obok. Zaczęliśmy rozmawiać.
- Co się wczoraj stało? Dlaczego nikomu nic nie chcesz powiedzieć?
Nic nie odpowiedziałam.
- Posłuchaj strasznie Cię przepraszam za wczoraj nie chciałam tego. – powiedziałam zachrypniętym i cichym głosem.
- Przestań ! Już zapomnij o tym. Jestem teraz przy tobie Kocham Cię i zawsze będę kochał rozumiesz?- popatrzył mi prosto w oczy. Pokiwałam głową na odpowiedz tak i cichym głosem wydusiłam z siebie
- Ja Ciebie też.
Jeszcze chwile tak siedzieliśmy bez słów ,ale nagle przyszedł lekarz i Mati musiał wyjść , bo jechałam na jakieś badania. Więc pocałował mnie w czoło i wyszedł.


*oczami Mateusza*

Mama Adeli zadzwoniła do mnie z płaczem , że Adela miała wypadek i jest w szpitalu. Gdy , to usłyszałem myślałem , że nie wytrzymam , wczoraj się z nią pokłóciłem , a dzisiaj mogła zginąć i mogłem jej nie zobaczyć już nigdy więcej. Szybko wsiadłem w samochód i pojechałem do szpitala , w którym leżała. Wszedłem do sali , w której byli już jej rodzice. Adela leżała , była cała blada i sina. Nie mogłem sobie wybaczyć tego co wczoraj zrobiłem..sprowokowałem ją , że niby mnie zdradza i , to pewnie przeze mnie dzisiaj tu leży. Adela otworzyła oczy , strasznie się ucieszyłem i nie mogłem wytrzymać , więc podszedłem do niej i przytuliłem mocno. Później jej matka pytała się ci się działo, ale nic nie chciała powiedzieć. Kazała wyjść rodzicom , bo chciała ze mną porozmawiać. Wstałem pocałowałem ją , przytuliłem i usiadłem obok. Zaczęła mnie przepraszać za wczoraj , ale kazałem jej przestać i zapomnieć. Siedzieliśmy jeszcze chwile w milczeniu , ale lekarz przyszedł i kazał mi wyjść , pocałowałem ją i wyszedłem.


###
Hej ;) Opowiadanie jest o One Direction , ale pierwsze 2 lub 3 rozdziały będą wstępem , do tego co się działo i dlaczego xD Myślę , że mnie rozumiecie haha ;D  Mam nadzieje , że wam się spodoba - komentujcie ;P
Kontakt na tt - @Julia_Malik

11 komentarzy:

 1. no ba że super w końcu kto to pisał xD

  OdpowiedzUsuń
 2. szuuper kochanięęę <3 . XDDDDDDDDDD ALE KOCIE DŁUŻSZE PISZ BO JA LUBIE ZANURZAĆ SIĘ W LEKTURZE <3

  OdpowiedzUsuń
 3. no, no. pisarka nowa nam się ukazała. ;33

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie (choć dramatycznie) się zaczęło:) Ciekawa jestem w jakich okolicznościach pojawią się chłopcy i jak namieszają w życiu głównej bohaterki;p
  @_Pola___

  OdpowiedzUsuń
 5. Super strasznie mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń